Wyniki wyborów 2024 do rady powiatu bielskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5
Pojawiły się oficjalne wyniki wyborów 2024 do rady powiatu bielskiego w okręgach nr 1, 2, 3, 4, 5 podane przez PKW. Jak głosowali mieszkańcy Twojego regionu? Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki.
Wyniki wyborów do rady powiatu bielskiego z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- HERZYK Józef: pozycja 1 : 2,88% (2 709 głosów)
- KOWALEWSKI Damian Marcin: pozycja 2 : 2,88% (2 709 głosów)
- SUWAJ Krzysztof Aleksander: pozycja 3 : 2,88% (2 709 głosów)
- ŻŁOBIŃSKI Bartosz: pozycja 4 : 2,88% (2 709 głosów)
- LEWICKA-OWCZAREK Beata Anna: pozycja 5 : 2,88% (2 709 głosów)
- PIETRZYK Katarzyna Barbara: pozycja 6 : 2,88% (2 709 głosów)
- BUDNY Tomasz Ignacy: pozycja 7 : 2,88% (2 709 głosów)
- LEGIĘĆ Wioleta Anna: pozycja 8 : 2,88% (2 709 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KAMIŃSKA Malwina Daria: pozycja 1 : 0,99% (935 głosów)
- LUSIO Regina Renata: pozycja 2 : 0,99% (935 głosów)
- GOLIK Mariola Renata: pozycja 3 : 0,99% (935 głosów)
- PIPREK Marcin Kazimierz: pozycja 4 : 0,99% (935 głosów)
- ROJCZYK Tomasz: pozycja 5 : 0,99% (935 głosów)
- FERUGA Adam Albin: pozycja 6 : 0,99% (935 głosów)
- KLAJMON Małgorzata Anna: pozycja 7 : 0,99% (935 głosów)
- BĄCZEK Bartłomiej Bolesław: pozycja 8 : 0,99% (935 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- MASNY Sławomir: pozycja 1 : 3,41% (3 207 głosów)
- ŻOCZEK Łukasz Andrzej: pozycja 2 : 3,41% (3 207 głosów)
- OBRACAJ Leszek Bogdan: pozycja 3 : 3,41% (3 207 głosów)
- DŁUGI Michał Czesław: pozycja 4 : 3,41% (3 207 głosów)
- HARĘDZIŃSKA Anna Dominika: pozycja 5 : 3,41% (3 207 głosów)
- SZCZOTKA Stanisława: pozycja 6 : 3,41% (3 207 głosów)
- DOMAGAŁA Antoni Józef: pozycja 7 : 3,41% (3 207 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA:
- KLIMCZAK Tomasz Ryszard: pozycja 1 : 0,96% (901 głosów)
- PAWLACZEK Paweł Marek: pozycja 2 : 0,96% (901 głosów)
- GOLA Katarzyna Krystyna: pozycja 3 : 0,96% (901 głosów)
- CZARNIECKI Piotr Czesław: pozycja 4 : 0,96% (901 głosów)
- CZERNIK Mateusz Jerzy: pozycja 5 : 0,96% (901 głosów)
- MARCINIAK Aleksandra: pozycja 6 : 0,96% (901 głosów)
- CZAPIGA Ewa: pozycja 7 : 0,96% (901 głosów)
- MICHNIK Ronald Antoni: pozycja 8 : 0,96% (901 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA:
- BOROWSKI Jan Roman: pozycja 1 : 4,07% (3 829 głosów)
- CZADER Jacek Tadeusz: pozycja 2 : 4,07% (3 829 głosów)
- GAŃCZARCZYK Władysława: pozycja 3 : 4,07% (3 829 głosów)
- KRZEMPEK Łukasz Konrad: pozycja 4 : 4,07% (3 829 głosów)
- CHOLEWIK Ewa Dorota: pozycja 5 : 4,07% (3 829 głosów)
- JANIK Magdalena Katarzyna: pozycja 6 : 4,07% (3 829 głosów)
- PRZEMYK Krzysztof Tadeusz: pozycja 7 : 4,07% (3 829 głosów)
- PIERZYNA Filip Janusz: pozycja 8 : 4,07% (3 829 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA:
- ZAWADA Wojciech Jan: pozycja 1 : 0,61% (577 głosów)
- SOWA Andrzej Wiesław: pozycja 2 : 0,61% (577 głosów)
- MAŁEK Bogdan Zdzisław: pozycja 3 : 0,61% (577 głosów)
- CHOWANIEC Tadeusz Mariusz: pozycja 4 : 0,61% (577 głosów)
- KARASIEWICZ Jolanta Aurelia: pozycja 5 : 0,61% (577 głosów)
- ZGÓRALSKA Urszula Barbara: pozycja 6 : 0,61% (577 głosów)
- EILMES Anita Zofia: pozycja 7 : 0,61% (577 głosów)
- KWATERSKI Michał Kazimierz: pozycja 8 : 0,61% (577 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu bielskiego z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- LEŚNY Wojciech Piotr: pozycja 1 : 2,52% (3 809 głosów)
- RZEPECKI Artur Rafał: pozycja 2 : 2,52% (3 809 głosów)
- TITTOR Kamila Anna: pozycja 3 : 2,52% (3 809 głosów)
- ŻMIJ Łukasz Edward: pozycja 4 : 2,52% (3 809 głosów)
- PAJĄK Artur Ireneusz: pozycja 5 : 2,52% (3 809 głosów)
- MATLOCH Marcelina Anna: pozycja 6 : 2,52% (3 809 głosów)
- BORGIEŁ Marzena: pozycja 7 : 2,52% (3 809 głosów)
- BALCAREK Ireneusz: pozycja 8 : 2,52% (3 809 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- PRZYSTAŁ Dariusz Czesław: pozycja 1 : 0,61% (931 głosów)
- WIEDER Damian Józef: pozycja 2 : 0,61% (931 głosów)
- RUSIN Dorota Teresa: pozycja 3 : 0,61% (931 głosów)
- KUBICA Robert Szczepan: pozycja 4 : 0,61% (931 głosów)
- KUBOSZEK Sylwia Ewa: pozycja 5 : 0,61% (931 głosów)
- MATRAS Piotr: pozycja 6 : 0,61% (931 głosów)
- JODŁOWIEC Agata Karolina: pozycja 7 : 0,61% (931 głosów)
- RUSEK Dariusz Krzysztof: pozycja 8 : 0,61% (931 głosów)
- BIEGUN Agnieszka Maria: pozycja 9 : 0,61% (931 głosów)
- WIECZOREK Marek Edward: pozycja 10 : 0,61% (931 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ŁUKOWICZ Beata Anna: pozycja 1 : 2,3% (3 485 głosów)
- NOWOSIELSKI Piotr Józef: pozycja 2 : 2,3% (3 485 głosów)
- NOWAKOWSKA-ŚWIDEREK Renata Barbara: pozycja 3 : 2,3% (3 485 głosów)
- CIENKUS Dagmara Jolanta: pozycja 4 : 2,3% (3 485 głosów)
- WÓJTOWICZ Kacper Marcin: pozycja 5 : 2,3% (3 485 głosów)
- LISOWSKI Mariusz Waldemar: pozycja 6 : 2,3% (3 485 głosów)
- POLACZEK Łukasz Andrzej: pozycja 7 : 2,3% (3 485 głosów)
- MAŚLANKA Mateusz Józef: pozycja 8 : 2,3% (3 485 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA:
- CZAPIGA Cezary Józef: pozycja 1 : 0,59% (901 głosów)
- GRAJNY Robert Łukasz: pozycja 2 : 0,59% (901 głosów)
- KOŁODZIEJCZYK Oliwia Paulina: pozycja 3 : 0,59% (901 głosów)
- OWCZARZAK Edyta Lucyna: pozycja 4 : 0,59% (901 głosów)
- PIECZYRAK Lech Stefan: pozycja 5 : 0,59% (901 głosów)
- DUTKA Zuzanna Grażyna: pozycja 6 : 0,59% (901 głosów)
- GOLA Renata Teresa: pozycja 7 : 0,59% (901 głosów)
- MARCINIAK Waldemar Zdzisław: pozycja 8 : 0,59% (901 głosów)
- HEREDA Mateusz Paweł: pozycja 9 : 0,59% (901 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA:
- ŚWIEŻY-SOBEL Alina Maria: pozycja 1 : 1,91% (2 892 głosów)
- GRECZKA Mirosław Aleksander: pozycja 2 : 1,91% (2 892 głosów)
- JONKISZ Bolesław Andrzej: pozycja 3 : 1,91% (2 892 głosów)
- MIZERA Alicja Weronika: pozycja 4 : 1,91% (2 892 głosów)
- PAWLIK Marzena Maria: pozycja 5 : 1,91% (2 892 głosów)
- BIEROŃSKI Jan Leszek: pozycja 6 : 1,91% (2 892 głosów)
- JANIK Michał Robert: pozycja 7 : 1,91% (2 892 głosów)
- TOMASZEWSKA Barbara Agnieszka: pozycja 8 : 1,91% (2 892 głosów)
- POLOK Marek Stanisław: pozycja 9 : 1,91% (2 892 głosów)
- OGROCKI Bogdan Marian: pozycja 10 : 1,91% (2 892 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA:
- FAJFER Bartłomiej Maksymilian: pozycja 1 : 3,09% (4 674 głosów)
- KMIECIK-WRONOWICZ Ewa Maria: pozycja 2 : 3,09% (4 674 głosów)
- DZIKI Marcin Andrzej: pozycja 3 : 3,09% (4 674 głosów)
- SKWARK Maryla Ewa: pozycja 4 : 3,09% (4 674 głosów)
- ADAMIEC Katarzyna Irena: pozycja 5 : 3,09% (4 674 głosów)
- GAZDA Marek Benedykt: pozycja 6 : 3,09% (4 674 głosów)
- ŁĘKAWA Paweł Tadeusz: pozycja 7 : 3,09% (4 674 głosów)
- BORKOWSKI Paweł Józef: pozycja 8 : 3,09% (4 674 głosów)
- ŚWIERCZYNA Bartłomiej Tadeusz: pozycja 9 : 3,09% (4 674 głosów)
- JURASZEK Katarzyna Mirosława: pozycja 10 : 3,09% (4 674 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu bielskiego z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- KAMIŃSKI Andrzej: pozycja 1 : 4,1% (3 342 głosów)
- PASIERBEK Łukasz Grzegorz: pozycja 2 : 4,1% (3 342 głosów)
- STANCLIK Jan: pozycja 3 : 4,1% (3 342 głosów)
- SZTAFIŃSKI Paweł Piotr: pozycja 4 : 4,1% (3 342 głosów)
- JURCZYK Małgorzata Maria: pozycja 5 : 4,1% (3 342 głosów)
- STAWOWCZYK Dorota Maria: pozycja 6 : 4,1% (3 342 głosów)
- PASIERBEK Anna: pozycja 7 : 4,1% (3 342 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- DZIUBEK Lidia Ewa: pozycja 1 : 1,88% (1 530 głosów)
- GAWĘDA Grzegorz Ryszard: pozycja 2 : 1,88% (1 530 głosów)
- DAMEK Grzegorz Marcin: pozycja 3 : 1,88% (1 530 głosów)
- CHMIELNIAK Marcin Franciszek: pozycja 4 : 1,88% (1 530 głosów)
- MAGA Agnieszka Marianna: pozycja 5 : 1,88% (1 530 głosów)
- SZTAFIŃSKI Karol Tadeusz: pozycja 6 : 1,88% (1 530 głosów)
- MYNARSKA Anna: pozycja 7 : 1,88% (1 530 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- PASZEK Piotr Emil: pozycja 1 : 2,1% (1 717 głosów)
- JARANOWSKI Dariusz Krzysztof: pozycja 2 : 2,1% (1 717 głosów)
- DANEK Patrycja Ewa: pozycja 3 : 2,1% (1 717 głosów)
- MACIEJNY Przemysław Krzysztof: pozycja 4 : 2,1% (1 717 głosów)
- HODER Bartosz Ryszard: pozycja 5 : 2,1% (1 717 głosów)
- ŁYSOŃ Joanna Ewa: pozycja 6 : 2,1% (1 717 głosów)
- ZUBER Agnieszka Dorota: pozycja 7 : 2,1% (1 717 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA:
- MIKA Aneta Barbara: pozycja 1 : 0,77% (631 głosów)
- GAJDA Mariusz Adam: pozycja 2 : 0,77% (631 głosów)
- MATUSZEWSKI Tomasz Grzegorz: pozycja 3 : 0,77% (631 głosów)
- KORCZYK Maria: pozycja 4 : 0,77% (631 głosów)
- ŚLÓSARCZYK Jan Andrzej: pozycja 5 : 0,77% (631 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA:
- KUBIK Jerzy: pozycja 1 : 4,7% (3 831 głosów)
- BENIOWSKI Artur Rafał: pozycja 2 : 4,7% (3 831 głosów)
- NIKIEL Dorota Beata: pozycja 3 : 4,7% (3 831 głosów)
- WÓJCIK Jacek Michał: pozycja 4 : 4,7% (3 831 głosów)
- KOZAK Marzena Helena: pozycja 5 : 4,7% (3 831 głosów)
- NYCZ Renata Katarzyna: pozycja 6 : 4,7% (3 831 głosów)
- ŚLÓSARCZYK Sławomir Jacek: pozycja 7 : 4,7% (3 831 głosów)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA NOWA INICJATYWA:
- STOLARCZYK Bogusław Kazimierz: pozycja 1 : 0,96% (785 głosów)
- SADLOK Andrzej: pozycja 2 : 0,96% (785 głosów)
- GROSS-OŻÓG Sylwia Maria: pozycja 3 : 0,96% (785 głosów)
- WITEK Andrzej Ludwik: pozycja 4 : 0,96% (785 głosów)
- BŁACHUT Urszula Barbara: pozycja 5 : 0,96% (785 głosów)
- DYRDA Tomasz Dominik: pozycja 6 : 0,96% (785 głosów)
- CICHOWSKA Lucyna: pozycja 7 : 0,96% (785 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu bielskiego z okręgu nr 4
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- CHODOROWSKI Krzysztof Jakub: pozycja 1 : 4,46% (2 990 głosów)
- BEDNARZ Tadeusz: pozycja 2 : 4,46% (2 990 głosów)
- CHRZAN Rafał Robert: pozycja 3 : 4,46% (2 990 głosów)
- KIERPIEC Grażyna: pozycja 4 : 4,46% (2 990 głosów)
- CZERWONKA Ewelina Kinga: pozycja 5 : 4,46% (2 990 głosów)
- BRYCZ Ewa Bogumiła: pozycja 6 : 4,46% (2 990 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- KUĆKA Edward Stanisław: pozycja 1 : 1,69% (1 133 głosów)
- BUŁKA Czesław: pozycja 2 : 1,69% (1 133 głosów)
- TYLZA-JANOSZ Marta Barbara: pozycja 3 : 1,69% (1 133 głosów)
- HAMERLAK Konrad Zdzisław: pozycja 4 : 1,69% (1 133 głosów)
- HARĘŻA Sylwia Krystyna: pozycja 5 : 1,69% (1 133 głosów)
- KOS Katarzyna Jolanta: pozycja 6 : 1,69% (1 133 głosów)
- PIZNAL Władysław: pozycja 7 : 1,69% (1 133 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- ROZMUS Tadeusz Krzysztof: pozycja 1 : 3,24% (2 169 głosów)
- SZULC Krzysztof Henryk: pozycja 2 : 3,24% (2 169 głosów)
- BIZOŃ Wioleta Barbara: pozycja 3 : 3,24% (2 169 głosów)
- PEZDA Piotr Grzegorz: pozycja 4 : 3,24% (2 169 głosów)
- RECIAK Mateusz Przemysław: pozycja 5 : 3,24% (2 169 głosów)
- MACIUSZEK Jolanta: pozycja 6 : 3,24% (2 169 głosów)
- SAJDAK Anita: pozycja 7 : 3,24% (2 169 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA:
- MARCINIAK Marcin Patryk: pozycja 1 : 0,99% (660 głosów)
- KOLBER Kamil: pozycja 2 : 0,99% (660 głosów)
- BITNER Martyna Anna: pozycja 3 : 0,99% (660 głosów)
- DUTKA Monika Bernadeta: pozycja 4 : 0,99% (660 głosów)
- KRUTAK Magdalena Barbara: pozycja 5 : 0,99% (660 głosów)
- KANIA Bartłomiej Wojciech: pozycja 6 : 0,99% (660 głosów)
- ZONTEK Jacek Tomasz: pozycja 7 : 0,99% (660 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA:
- PŁONKA Andrzej Antoni: pozycja 1 : 4,54% (3 043 głosów)
- SADLIK Bożena Maria: pozycja 2 : 4,54% (3 043 głosów)
- GRABKA-GRZECHYNIA Gabriela: pozycja 3 : 4,54% (3 043 głosów)
- KOŻUCH Grzegorz Maciej: pozycja 4 : 4,54% (3 043 głosów)
- KUDELSKA Justyna Agnieszka: pozycja 5 : 4,54% (3 043 głosów)
- KOWALSKI Rafał Wojciech: pozycja 6 : 4,54% (3 043 głosów)
- KACZMARCZYK Ryszard Stanisław: pozycja 7 : 4,54% (3 043 głosów)
Wyniki wyborów do rady powiatu bielskiego z okręgu nr 5
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- ŚWIERCZEK Józef Antoni: pozycja 1 : 3,86% (3 161 głosów)
- WŁODARZ Barbara: pozycja 2 : 3,86% (3 161 głosów)
- NIKIEL Adam Jan: pozycja 3 : 3,86% (3 161 głosów)
- BISTYGA Dominika Helena: pozycja 4 : 3,86% (3 161 głosów)
- HAŃDEREK Julia Justyna: pozycja 5 : 3,86% (3 161 głosów)
- MISKA Mateusz Rafał: pozycja 6 : 3,86% (3 161 głosów)
- KANIK-PAWEŁEK Katarzyna: pozycja 7 : 3,86% (3 161 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE:
- SZEMLA Mirosław Stanisław: pozycja 1 : 2,37% (1 937 głosów)
- GABOR Grzegorz Zdzisław: pozycja 2 : 2,37% (1 937 głosów)
- JONCZYK Grażyna Barbara: pozycja 3 : 2,37% (1 937 głosów)
- BIERNAT Wojciech Józef: pozycja 4 : 2,37% (1 937 głosów)
- GRUSZECKA Alicja Anna: pozycja 5 : 2,37% (1 937 głosów)
- WALICZEK Szymon Piotr: pozycja 6 : 2,37% (1 937 głosów)
- LALIK Katarzyna Maria: pozycja 7 : 2,37% (1 937 głosów)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA:
- RĄCZKA Ryszard Piotr: pozycja 1 : 3,05% (2 499 głosów)
- KRZYŚKO Michał: pozycja 2 : 3,05% (2 499 głosów)
- ZEMŁO Katarzyna Maria: pozycja 3 : 3,05% (2 499 głosów)
- MĘCIK Michał Jerzy: pozycja 4 : 3,05% (2 499 głosów)
- KROWICKA Urszula Zenobia: pozycja 5 : 3,05% (2 499 głosów)
- ZIĘBA Krystyna Magdalena: pozycja 6 : 3,05% (2 499 głosów)
- WANDZEL Dariusz Łukasz: pozycja 7 : 3,05% (2 499 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI I KONFEDERACJA:
- JAKUBIEC Dawid Tomasz: pozycja 1 : 0,9% (741 głosów)
- CHORĄŻY Oliwier Mateusz: pozycja 2 : 0,9% (741 głosów)
- WÓJCIK Kamila Faustyna: pozycja 3 : 0,9% (741 głosów)
- LEŚNIAK-MARCINIAK Krystyna Urszula: pozycja 4 : 0,9% (741 głosów)
- OWCZARZAK Łukasz: pozycja 5 : 0,9% (741 głosów)
- OGRODZKI Kacper Ryszard: pozycja 6 : 0,9% (741 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - BEZPARTYJNI - RODZINA PRAWO WSPÓLNOTA:
- CAPUTA Adam Urban: pozycja 1 : 4,23% (3 465 głosów)
- BYRDY-PRZYBYŁA Helena: pozycja 2 : 4,23% (3 465 głosów)
- CAPUTA Józef Kazimierz: pozycja 3 : 4,23% (3 465 głosów)
- JAKUBIEC Bogusław Stanisław: pozycja 4 : 4,23% (3 465 głosów)
- ŚWIERCZEK Beata Anna: pozycja 5 : 4,23% (3 465 głosów)
- GNIOŹDZIORZ Katarzyna Teresa: pozycja 6 : 4,23% (3 465 głosów)
- SAFERNA Łukasz Władysław: pozycja 7 : 4,23% (3 465 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Może Cię zainteresować
Jakie zadania pełni rada powiatu?
Rada powiatu w Polsce pełni bardzo istotną rolę w samorządzie terytorialnym. Jej zadania obejmują szeroki zakres działań. Zalicza się do nich m.in.:
- uchwalanie budżetu powiatu
- decydowanie o organizacji oświaty, służby zdrowia, pomocy społecznej
- planowanie i koordynowanie inwestycji publicznych na terenie powiatu
- nadzór nad jednostkami organizacyjnymi powiatu
- przyjmowanie planu zagospodarowania przestrzennego dla obszarów, które nie są objęte planami gminnymi
- współpraca z gminami na terenie powiatu w zakresie rozwoju regionalnego
Może Cię zainteresować
Polskie skarby UNESCO: Odkryj 5 wyjątkowych miejsc
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?